Eve giren çıkan belli olacak: Yale Linus Smart Lock

Herhangi bir yere gittikten sonra anahtarı ulaşamadığınız bir yerde unutmak, kilit veya anahtar deformasyonu nedeniyle kapıyı açamama gibi sorunları geride bıraktıracak Linus Akıllı Kilit, nerede olursanız olun kapınızı kilitlemenizi ve açmanızı sağlayan güvenli bir kapı kilidi olarak dikkat çekiyor.

Yale Linus akıllı kilit satın almak için: https://amzn.to/3bFSI0E
Yale Linus hakkında daha fazla bilgi: http://www.yale.com.tr/linus
Yale Linus uyumluluk denetleyicisi: https://www.yale.com.tr/linus-uyumluluk-denetleyicisi

Önde gelen akıllı ev sistemleri, sesli asistanlar ve kısa süreli ev kiralama platformlarıyla erişim yönetimi ve zahmetsiz kilit kontrolü için entegre çalışmaktadır. Google, Alexa ve Apple HomeKit ile uyumlu olup, Yale Access uygulaması ile dünyanın her yerinden telefon aracılığıyla evinize erişiminizi güvence altına almanızı sağlıyor. Bu özellik, akıllı ev sistemi ekosisteminde kullanımı için Yale Connect Wi-Fi Bağlantı Köprüsü ile kullanılabiliyor.

Kilit sistemi sayesinde eve kimin saat kaçta gelip gittiğini görebilir, konuklarınız için sanal anahtar gönderebilir ve kapının açık olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca tuş takımı sayesinde, güvenilir misafirlerinize, aile üyelerinize ve temizliğe gelen yardımcınıza vereceğiniz şifre ile evinize anahtarsız erişim yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Red Dot 2020’de Güvenlik Sistemi ve Akıllı Ürünler kategorisinde Ürün Tasarım Ödülü ve Europen Product Design Award 2020’de Ev İç Mekan Ürünleri/Pencere, Kapılar kategorisi kazananı olan Yale Linus Akıllı Kapı Kilidi sunduğu özellikler ve şık tasarımıyla ev güvenliğinde yeni bir çözüm sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir