Teknoloji

İnstagram Yeni Hesap Açma

İnstagram Yeni Hesap Açma

İnstagram’da yeni hesap açmak oldukça kolaydır. Facebook kadar zor olmayan yeni hesap açma işlemi için hesabınız hiç yoksa ya da ikinci bir hesap açmak istiyorsanız bu işlemi PC üzerinden ya da mobil cihazınızdan yapabilirsiniz. İnstagram’da karşınıza çıkan ‘’Hesabınız Yok Mu?’’ ikonuna basarak hemen yeni hesap açma işleminizi yapmaya başlayabilirsiniz. İnstagram hesaplarınız için İnstagram takipçi satın al seçeneğini hesap açtıktan sonra kullanabilirsiniz.

Yeni Bir Hesap Nasıl Açılır?

İnstagram hesap açma işlemleri için google hesabınızın olması şartı vardır. E mail adresi kullanan kullanıcıların hesap açma işlemini tamamlama şansı olduğu gibi aynı zamanda cep telefonu numaranızı da etkileşime almanız gerekmektedir. Hesap oluşturma işlemi için İnstagram üzerinden ana sayfaya girmeniz gerekmektedir.

  • Google hesabınızdaki oturumunuzu açarak ilk adımı tamamlayın.
  • Hesap oluşturma linkini tıklayın ve google hesabınızı aktive edin.
  • Daha sonra İnstagram sayfasını açarak yeni hesap işlemlerinize başlayın.
  • Adınızı girerek, kullanıcı adınızı da doldurun.
  • Şifrenizi İnstagram algoritmasına göre zor kriter özellikleriyle tamamlayın.
  • Sonraki adıma tıklayın ve fotoğraf eklemeye başlayın.
  • İnstagram adresiniz 3 dakika içinde açılmış olacaktır.

İkinci Bir İnstagram Nasıl Açılır?

Hesabınız olmasına rağmen ikinci hatta üçüncü hesap açmak için aynı hesap bilgilerinizi girmenize izin verilebilmektedir. Çoklu hesap özelliği sayesinde İnstagram üzerinden 5 hesabınızı aktive edebilirsiniz. Hesap ekle özelliğini kullanarak yeni hesabınızın kullanıcı adını ve şifresini girmeniz hesabınızı aktive etmeniz için yeterli olacaktır.

Çoklu hesap özelliğinde diğer hesaplara da direkt İnstagram ikonu üzerinden giriş yaparak seçebilirsiniz. Aynı durumu DM kutusu üzerinden de değerlendirerek yapabilir, kullanıcı adınızı tıklayarak şifre girmeden aynı anda beş hesabı birden kullanma imkanı bulabilirsiniz.

Bir Telefonda İki İnstagram Hesabı Olur Mu?

İnstagram hesabınızı iki, üç hatta beş farklı kullanıcı adıyla yeni hesaplar açarak kullanabilirsiniz. Aynı e mail adresi üzerinden kullanabileceğiniz seçenekler sunan İnstagram beş hesabınızı da aynı anda kullabileceğiniz mobil uyumluluk seçenekleri sunmaktadır.

Takipçi, beğeni ve yorum paketlerini https://bayigram.com/ ekibi sayesinde hemen alabilirsiniz. Paketler uygun fiyatlarla, kısa zamanda gerçek Türk kullanıcılarla aktive edilerek hesaplarınız üzerinden yeni takipçiler kazanmanız için özel seçenekler sunacaktır.

Bir cevap yazın