Teknoloji

Samsung Galaxy Z Flip 2 çift batarya ile gündemde Ortaya atılan iddialara göre Samsung Galaxy Z Flip 2 çift bataryaya sahip olacak. İddialar ayrıca ekran…

Samsung Z serisinin bir sonraki katlanabilir telefonuna dair sızıntı, Safety Korea‘daki listeler tarafından açığa çıkarıldı. Listede, EB-BF711ABY (2.370 mAh) ve EB-BF712ABY (903mAh) model numaralarını taşıyan iki pilin görselleri ile birlikte özelliklerine yer verildi.

Sızıntıya göre telefonun toplam batarya kapasitesi 3.300 mAh olacak. Bu da yeni nesil telefonun orijinal Z Flip ve Z Flip 5G ile aynı kapasitede pile olduğunu gösteriyor. Bu bilgilere dayanarak, Samsung’un daha büyük kapasiteye sahip pili cihazın altına konumlandıracağı, küçük olanın ise üst tarafta yer alacağı düşünülüyor.

Z Flip SM-F711 model numarasını taşıyan telefon, ortaya çıkan sızıntıya göre 120Hz AMOELD ekrana sahip olacak. Buna ek olarak cihazın daha dar çerçeve ile piyasa çıkacağı tahmin ediliyor.

Telefonun depolama tarafında ise 128 GB ve 256 GB seçeneklerine sahip olması bekleniyor. Ayrıca yonga seti ve kamera tarafından da bir takım değişiklikler bekleniyor.

Bir cevap yazın